شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی فیلیچی پس از انتخاب کالای مورد نظر، آن را به سبد خرید اضافه کرده و به ترتیب مراحل خرید را تکمیل نمایید .

بلی، اگر امکان ثبت سفارش از سایت را ندارید می‌توانید از طریق اینستاگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بله. قبل از خرید میبایست از طریق شماره موبایل در سایت ثبت نام کنید.

در صفحه هر محصول در قسمت توضیحات جدول سایزها وجود دارد. به اندازه‌های نوشته شده برای کالا دقت کنید و سپس سایز مورد نظر را انتخاب نمایید.

خیر در حال حاضر امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

شما تا 7 روز مهلت تست دارید ، در صورتی که کالا در شرایط اولیه باشد و استفاده نشده باشد، میتواند آن را مرجوع کنید. به قسمت رویه‌های بازگردانی کالا مراجعه کنید.

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، لطفا مراتب را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید. شما برای این کار می توانید از راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما ذکر شده است استفاده نمایید.

شما می توانید تا 14 روز از زمان دریافت کالا با رعایت شرایط زیر، جهت بازگشت کالا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به قسمت سفارش های تحویل شده در حساب کاربری خود، درخواست بازگشت کالای خود را ثبت نمایید. بسته بندی کالا در شرایط اولیه باشد. از کالا استفاده نشده باشد. شماره تماس : 4002293-0902

اکسسوری ها مانند گوشواره و اکسسوری های مشابه که تماس مستقیم با پوست دارند امکان بازگشت سلیقه ای ندارند. لوازم آرایشی، کرم ها و لوسیون ها مطابق قوانین وزارت بهداشت به صورت پلمپ فروخته شده و امکان بازگشت ندارند. لباس های نوزادی به دلیل مسایل بهداشتی قابل بازگشت ندارند. لباس های زیر مانند شورت های پسرانه یا دخترانه به دلیل مسایل بهداشتی قابل بازگشت نیستند.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فیلیچی جداً، خودداری کنید. برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

هزینه مرجوعی کالا توسط فیلیچی پرداخت خواهد شد.

کارشناسان خدمات پس از فروش فیلیچی ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فیلیچی تایید شود ، مرجوع وجه صورت می گیرد. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فیلیچی، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر ۴۸ ساعت کاری زمان خواهد برد. ملاک عمل و اقدام، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش فیلیچی است.

در مناسبتهای مختلف و با برگزاری جشنواره فروش ویژه، تعدادی کد تخفیف از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

تماس
  • بازگشت به بالای سایت